Kadın, Aile, Yaşam, Hayata Dair Herşeyden Birazcık…

Beklemek Sonsuzdur / Nilüfer AKBAY


Bu bölümümüzde hayatın her alanında girişimci olan kadınları tanımaya ve yeteneklerini kendi ifadeleriyle nasıl hayata geçirdiklerini paylaşmaya çalışacağız.

Hayat bir mücadeledir. Kimileri geçimini sağlayabilmek için var gücüyle uğraşır, kimileri ise geçim derdi yanında yaşadığı duygu yoğunluğunu, özel yeteneklerini yazıyla, mısralarla dile getirirken diğer tarafta da bir tabloda şekillendirebilir.

Bu sayfamızda içimizden birisi Sayın Nilüfer AKBAY ve Mayıs 2009 tarihinde yayınlanmış şiir kitabından bahsetmek istiyoruz.

Biz de başarılı çalışmalarından dolayı Sayın Nilüfer AKBAY’ı yürekten kutluyor emeğine yüreğine sağlık diyoruz. Elbette bu güzel duygulu çalışmalarının devamını bekliyoruz.

Nilüfer AKBAY, “Beklemek Sonsuzdur” adlı şiir kitabının arka kapağında;

Yıl 1964, Aylardan Şubat 14, soğuk bir Ankara sabahına rastlar, “Gönlümün Gökyüzü”nün sımsıcak kucağında dünyaya merhaba deyişim diyerek başladığı sözlerini, bekleneni ve beklentileri değiştiren zamana, ilk günkü kadar ak kalamadığımız, ama ilk günkü kadar baki olan iç yalnızlığımızda kendini tüketen gerçeklere inat, “Beklemek Sonsuzdur” diyen iç sesine hiç kulak tıkamamaktı beklemek… diyerek bitiriyor..

Sone Yayınları tarafından 2009 yılı Mayıs ayında yayınlanan “Beklemek Sonsuzdur” isimli şiir kitabını Şiir severler için edinmelerini önerebiliriz.

http://www.kitapyurdu.com internet adresinden detaylı bilgilere ulaşıp edinebilirsiniz.

kadınınfendi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s