Kadın, Aile, Yaşam, Hayata Dair Herşeyden Birazcık…

Son Derece Modern ve Konforlu Çatı Katı


Bu küçücük ama bir o kadar da sevimli aynı zamanda da son derece kolay kullanıma yönelik tasarlanmış İsveç Evi sadece 61 metrekare. Yaz mevsimini yaşadığımız bu günlerde teraslı eve sahip olanlar için değerlendirilebilecek seçenek olarak görünüyor. Neden olmasın…

Teraslı evinizin konumuna göre belki sizin evinizin muhteşem manzarası vardır. Ancak İsveç evi çevre çatılarını izleyebiliyor. Buna rağmen ince detaylar ile her milimetresi hesaplanarak kullanım alanlarına dahil edilerek değerlendirilmiş. Buradaki tersa ise sadece on metrekarelik alan. Dinlenme alanı olarak son derece keyifli ve konforlu tasarlanıp dekore edilmiş.

Üstü açık olduğundan kötü hava koşulları hesaplanmış ve minderlerle diğer eşyaların korunabileceği gizli depolama kabinleri oluşturulmuş. Işıklandırma ise mükemmel. Bu sayede tüm konuklarınızı rahatlıkla ağırlayabileceğiniz, yemekli toplantılar düzenleyebileceğiniz konforlu alan hazırlanmış.

İç dekorasyona bakıldığında İsveç tarzının dışında sıradan olduğunu düşünebilirsiniz. Duvarların beyaz oluşu ahşap dolaplar ve renkli mobilyalarla ne kadar da güzel bütünleştirilmiş. Küçücük boş ve işinize yaramayan alanları siz de rahatlıkla kullanabileceğiniz konforlu alanlara dönüştürebilirsiniz.

kadınınfendi

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s